Hakkımızda

1981 yılının Mayıs ayında İstanbul'da dünyaya gözlerini açan ben, daha küçücük bir kızken bile hep farklı şeyleri bir araya getirip birşeyler yaratmaya bayılırdım.

Sonra büyüdüm, serpildim, ilk önce Amerika'da Northern Illinois University'de daha sonra da Sabancı Üniversitesi'nde mühendislik fakültesinde; ilk sene Telekomünikasyon Mühendisliği, 2. sene de Üretim Sistemleri okudum. Fakat tipik bir İkizler burcu olan ben, maymun iştahlılığımdan sıyrılıp fakültemi değiştirip en son Görsel İletişim Tasarımı'nda karar kılarak bu bölümü bitiridim.

5 sene reklam sektöründe Sanat Yönetmeni olarak çalıştıktan sonra, 2 küçük adamın aileye katılmasıyla kendimi evde buldum. 1.5 sene tam zamanlı anne olarak çalıştım.

Kendimi toparlar toparlamaz yaratıcılığımı farklı bir şekilde dile getirmek adına bu işe el attım ve C'est Ça! Kişiye Özel Tasarım Atölyesi'ni açtım.

Fransızca'da "İşte Bu!" anlamına gelen C'est Ça!, nişan, bekarlığa veda partisi, kına gecesi, gelin hamamı, düğün, baby shower, doğum ve doğum günlerinin yanı sıra tüm özel günler ve özel olması istenen her gün için kişie özel hediyeler ve ikramlıklar tasarlıyor.

Her zaman farklı olmayı ve hayallerinizi gerçekleştirmeyi hedefleyen atölyeme sizi de beklerim.


Didem ÖNDER


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...